Skocz do głównej zawartości

Wyszukiwarka

Warmińsko – Mazurska Filharmonia
im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

ul. B.Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn
centrala: tel 89 527 23 03, 89 527 51 75, 89 527 51 76 w.100

NIP 739 05 06 388 | Regon 510983077

DYREKCJA

 

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

PIOTR SUŁKOWSKI

tel.: 89 527 23 02 lub  89 527 51 75 w.100

piotr.sulkowski@filharmonia.olsztyn.pl

 

 

Zastępca Dyrektora
MACIEJ STERNICKI

tel.: 89 527 23 02 lub  89 527 51 75 w.100

tel.kom.506 137 916

m.sternicki@filharmonia.olsztyn.pl

 

 

Główny Księgowy

ANNA GĘSICKA

tel.:   89 527 51 75 lub 89 527 51 75 w.100

a.gesicka@filharmonia.olsztyn.pl

 

 

SEKRETARIAT FILHARMONII – tel. 89 527 23 03, 89  527 51 75 , 89 527 23 03 w.100

Monika Szymańska e-mail: sekretariat@filharmonia.olsztyn.pl

KADRY – tel. 89 527 51 75 w. 214

Katarzyna Cicińska e-mail:  kadry@filharmonia.olsztyn.pl

PION  FINANSOWY: tel. 89 527 51 75 w. 211, 212, 213

Zastępca Głównego Księgowego – Beata Szczęsna  w. 212 e-mail : b.szczesna@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Anna Leonowicz  w. 213  e-mail: a.leonowicz@filharmonia.olsztyn.pl

        KIEROWNIK ARTYSTYCZNY:

         Zdzisław Wylonk, tel. 89 527 51 75 wew. 215, e-mail: z.wylonk@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO KONCERTOWE:  tel. 89 527 51 75 e-mail:  biuro.konc@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Koncertowego Beata Mieczykowska  w. 207  e-mail:  biuro.konc@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Anna Hac w. 216  e-mail:  a.hac@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Michał Szurgot, wew. 204  e-mail: m.szurgot@filharmonia.olsztyn.pl

KASA BILETOWA: tel. 89 527 51 75 w. 134,135   e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO PROMOCJI:  tel. 89 527-51-75  w. 201, 202   e-mail: promocja@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Promocji, Impresariat – Arkadiusz Korczin, wew. 202  e-mail: a.korczin@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Promocji – Magdalena Tokajuk, wew. 251 e-mail: m.tokajuk@filharmonia.olsztyn.pl 
Specjalista Biura Promocji, grafik – Marta Krupowska, wew. 201  e-mail:  m.krupowska@filharmonia.olsztyn.pl

PION  ADMINISTRACYJNY: tel. 89 527 51 75 w. 334

Specjalista Administrator – Marek Jastrząbek w. 332  e-mail:    m.jastrzabek@filharmonia.olsztyn.pl

Specjalista BHP, P. Poż. i OC – Sławomir Szczęsny  w. 334  e-mail: s.szczesny@filharmonia.olsztyn.pl

TECHNIKA: tel. 89 527 51 75 w. 102  e-mail:  technika@filharmonia.olsztyn.pl

Specjalista Reżyserii Dźwięku – Maciej Szłykowicz  w. 442  e-mail:  akustyk@filharmonia.olsztyn.pl

Technik Elektryk,Technik Rzemieślnik – Marek Kulczyński – w. 102  e-mail: m.kulczynski@filharmonia.olsztyn.pl

Kierowca, Rzemieślnik – Mariusz Zdrojewski – w. 102  e-mail:  m.zdrojewski@filharmonia.olsztyn.pl

INSPEKTOR : Paweł Szulc e-mail: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl

BIBLIOTEKARZ: Dominik Grędziński - w. 238  e-mail:  bibliotekarz@filharmonia.olsztyn.pl

Ostatnio dodane

Najczęściej odwiedzane

 

 

    


Instytucja Kultury Samorządu Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. F. Nowowiejskiego
w Olsztynie ul. B.Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn,
tel.: 89 527 51 75, faks: 89 527 23 02