BIP Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Polityka cookies

Serwis Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przetwarza dane w celach wynikających z funkcjonowania Serwisu oraz używa „ciasteczek” tj. plików „Cookies” w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować serwis do potrzeb osób go odwiedzających. Każdy odwiedzający ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce samodzielnie, dzięki czemu żadne informacje nie będą przez nas zbierane lub może kontynuować przeglądanie Serwisu akceptując stosowanie plików „Cookies”. Jednocześnie informujemy, iż szczegółowe informacje na temat tego czym są „ciasteczka” i jak je wyłączyć można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Polityka Prywatności

Skoczek

Skocz do Wyszukiwarki Skocz do Menu Głównego Skocz do Głównej Zawartości
herb Biuletyn Informacji Publicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Warmińsko – Mazurska Filharmonia
im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

ul. B.Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn
centrala: tel , 89 527 51 75 lub 89 527 51 76 w.100

NIP 739 05 06 388 | Regon 510983077

DYREKCJA

 

Dyrektor naczelny i artystyczny
PIOTR SUŁKOWSKI

tel.: 89 527 51 75 wew. 100
piotr.sulkowski@filharmonia.olsztyn.pl

 

Zastępca dyrektora
MACIEJ STERNICKI

tel.: 89 527 51 75 wew. 100
tel. kom. 506 137 916
m.sternicki@filharmonia.olsztyn.pl

 

Główny księgowy
ANNA GĘSICKA

tel.:   89 527 51 75 wew. 100
a.gesicka@filharmonia.olsztyn.pl

 

SEKRETARIAT FILHARMONII: tel. 89  527 51 75 lub 89  527 51 76, wew. 100, fax wew. 101

Monika Szymańska,  e-mail:  sekretariat@filharmonia.olsztyn.pl

 

KADRY:  wew. 214

Katarzyna Cicińska, e-mail:  kadry@filharmonia.olsztyn.pl

 

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY:

Zdzisław Wylonk,  wew. 215, e-mail: z.wylonk@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO KONCERTOWE: e-mail:  biuro.konc@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Koncertowego – Beata Mieczykowska, wew. 207  e-mail:  b.mieczykowska@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Anna Hac, wew. 216  e-mail:  a.hac@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Michał Szurgot, wew. 204  e-mail: m.szurgot@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO PROMOCJI, IMPRESARIAT: e-mail: promocja@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Promocji, Impresariat – Arkadiusz Korczin, wew. 202  e-mail: a.korczin@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Promocji – Magdalena Tokajuk, wew. 251 e-mail: m.tokajuk@filharmonia.olsztyn.pl 
Specjalista Biura Promocji, grafik – Marta Krupowska, wew. 201  e-mail:  m.krupowska@filharmonia.olsztyn.pl

PION  FINANSOWY: 

Zastępca Głównego Księgowego – Beata Szczęsna, wew. 212 e-mail : b.szczesna@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Anna Leonowicz, wew. 213  e-mail: a.leonowicz@filharmonia.olsztyn.pl

Specjalista Działu Księgowości – Joanna Nasuta-Pietrzak wew. 136 e-mail: j.pietrzak@filharmonia.olsztyn.pl

KASA BILETOWA:  tel. 89 527 23 02

Anna Pedynkowska, , e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl
Anna Wiecheć, e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl

PION  ADMINISTRACYJNY: 

Specjalista Administrator – Marek Jastrząbek, wew. 332  e-mail:    m.jastrzabek@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista BHP, P. Poż. i OC , Inspektor Ochrony Danych (IOD) – Sławomir Szczęsny, wew. 334  e-mail: s.szczesny@filharmonia.olsztyn.pl

TECHNIKA: wew. 102  e-mail:  technika@filharmonia.olsztyn.pl

Technik Elektryk,Technik Rzemieślnik – Marek Kulczyński, wew. 102  e-mail: m.kulczynski@filharmonia.olsztyn.pl
Kierowca, Rzemieślnik – Mariusz Zdrojewski, wew. 102  e-mail:  m.zdrojewski@filharmonia.olsztyn.pl

INSPEKTOR : Paweł Szulc e-mail: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl

BIBLIOTEKARZ: Dominik Grędziński  e-mail:  bibliotekarz@filharmonia.olsztyn.pl

 

 

Ostatnio dodane

Najczęściej odwiedzane